bo w szambie trzeba umieć pływać...


sobota, 29 listopada 2014

Trucizna nr 2 ! -czyli Arszenik...

Arszenik- ulubiona broń kobieca...(feministki uważają ją za królową trucizn...a ileż tych królów i innych łajdaków zostało otrutych za pomocą tego wspaniałego środka nikt nie zliczy ;) )

spray on deep canvas- 50 x30 cm (20 "x 12")
-różne wersje kolorystyczne w cenach od 150 PLN !
wszystko wersje AP!(sygnowane + certyfikaty aut.) w przygotowaniu wersje różowe,fioletowe oraz pastelowe...
ps.
Eutanazja (lub euthanazja, od gr. εὐθανασία, euthanasia – "dobra śmierć") – przyspieszenie śmierci chorego człowieka. W niektórych kodeksach karnych, w tym polskim eutanazję określa się jako rodzaj zabójstwa. Od połowy XX w. eutanazja jest omawiana w kontekście nauki biotechnologii, bioetyki, prawa, polityki i religii.
Eutanazja jest dzielona na bierną określaną jako ortotanazja i czynną jako zabójstwo z litości. Eutanazją również mylnie bywała nazywana eksterminacja osób niepełnosprawnych przez nazistów podczas II wojny światowej (akcja T4).
Dopuszczalność eutanazji jest trudnym zagadnieniem etycznym. Ma ona zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Konflikt racji bierze się z różnych systemów wartości, jakimi kierują się obie strony sporu. Przeciwnicy eutanazji uważają życie za święty dar od Boga (głównie przeciwnicy eutanazji czynnej) albo uznają je za najwyższą wartość. Zwolennicy natomiast twierdzą, iż ważniejsze są uszanowanie woli chorego, uchronienie go od cierpień oraz jego prawo do zachowania godności w rozumieniu, jakie on przyjmuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz