bo w szambie trzeba umieć pływać...


czwartek, 14 października 2010

Anty_Demokracje (wersja robocza 2)


1.-a teraz trzeba zebrać trochę negatywnych recenzji...
2.projekt okładki płyty DVD...

8 komentarzy:

 1. Dobry wieczór!

  Dziękuję za Zaproszenie na film. Przed chwilą wróciłam do domu, ale znalazłam "bilet" w mojej skrzynce i postanowiłam wpaść na nocny seans. Oto moje wrażenia - na gorąco.

  Przeraziło mnie to, co ujrzałam. Te obrazy kaleczą. Film robi piorunujące wrażenie - i jego forma (mariaż kina z wideoklipem), i jego treść. Mamy symulację obecności w kinie (czerń tła sugestywnie oddająca intymną przestrzeń sali kinowej) oraz "ostry" montaż przywodzący na myśl wideoklipy i "przeskakiwanie" przez telewizyjne kanały. Podoba mi się wymieszanie wielu perspektyw - czasu i przestrzeni, tego, co subiektywne i tego, co obiektywne. Zaskakujący kalejdoskop, w którym realność zderza się z fikcją, jawa ze snem. Wciągający strumień świadomości...

  OdpowiedzUsuń
 2. spodziewałam się większego czadu Gościu Niedzielny. Wykorzystaj lata dziewięćdziesiąte, przecież w nich masz dopiero pałer.
  tom

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro, ale film nadal mi się podoba... Jakby został nakręcony specjalnie dla mnie. I to mnie też trochę przeraża. :D:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę o tym filmie i myślę...
  Zmusza do zastanowienia się nad wieloma sprawami. Niewiele osób ma odwagę zmierzyć się z problemami, które poruszył w nim Gość Niedzielny. O wiele łatwiej przymykać oczy lub założyć różowe okulary i udawać, że świat jest piękny.

  OdpowiedzUsuń
 5. "trochę stresu mnie to kosztowało (było nie było)"

  Myślę, że było warto trochę się poświęcić!;)
  Mam nadzieję, że to nie będzie niszowa produkcja!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem pewna czy uwaga pani:
  "Myślę, że było warto trochę się poświęcić!;)
  w stosunku co do mojej osoby ....jest celna ?

  Z poważaniem SR.

  OdpowiedzUsuń
 7. Co do celności mojej uwagi...

  Pisałam tylko jako zachwycony widz i zapalony kinoman. W mojej uwadze nie było ani cienia kpiny czy złośliwości, lecz uznanie dla wysiłku włożonego w ukończenie tego filmu.

  Czy gratulacje Panią usatysfakcjonują??? ;)

  Pozdrawiam,
  J.

  OdpowiedzUsuń